Kostým Ninja červeno-čierny 7 - 9 rokov

1. Tunika a nohavice: Hlavnou súčasťou tohto kostýmu je tunika a nohavice v kombinácii červenej a čiernej farby. Tunika je široká a pohodlná, umožňujúca voľný pohyb a plnú rozvinutie bojových zručností.

2. Pás: Čierny pás s červeným lemom okolo pása nielenže dodáva kostýmu ninja dokonalý záber farieb, ale zároveň slúži aj ako užitočná podpora pre zbrane a ďalšie doplnky.

3. Maskovanie: Žiadny pravý ninja by nemal chýbať maskovanie, ktoré mu poskytuje anonymitu a tajomstvo. Červeno-čierna maska je vyrobená z priedušného materiálu, čo umožňuje pohodlné dýchanie aj počas najťažších misií.

4. Nákrčník a rukavice: K tomu patriaci nákrčník a rukavice v čiernej farbe chránia ruky a krk pred nepriateľmi a prispievajú k celkovému dojmu odhodlanosti a neohrozenej síly.

5. Zbrane: Každý skutočný ninja potrebuje svoje zbrane. K tomuto kostýmu môžete pridať rôzne druhy plastových mečov, hviezdic, kunaiov alebo dokonca aj luk s šípmi.

S týmto pôsobivým kostýmom ninja v červeno-čiernej farbe sa váš malý bojovník stane neprekonateľným mestrom skrytých umení a bude pripravený čeliť akémukoľvek výzve, ktorá mu príde do cesty!

Dostupnosť Na sklade (1 ks)
Kód: 97168
€23,90
Kostým Ninja červeno-čierny 7 - 9 rokov

Kostým obsahuje:

- čelenka

- kapucňa

- kombinéza

- opasok

V ponuke v 3 veľkostiach:

- 5-6 rokov

- 7-9 rokov

- 10-12 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: