O nás

Naša firma vznikla v roku 2008. Podnikanie sme začali pri výrobe pukancov a cukrovej vaty. Neskôr sa náš sortiment rozrástol na balónový sortiment. Plníme balóny nielen vzduchom ale aj héliom. Ponúkame všetky tvary a veľkosti balónov a balónové príslušenstva.

Po skončení štúdia VŠ som dal svojmu podnikaniu pečať originality a vlastnej podnikateľskej filozofie. Tak sa zrodil Kováč Servis.

Už od roku 2008 neustále sa snažíme rozvíjať a napredovať - pre Vás našich zákazníkov. Vaše priania a požiadavky sú pre nás novými výzvami, ktoré nás posúvajú vpred. Vznikajú tak nové originálne variácie, ktoré majú vždy pečať originality, a sú výsledkom vzájomnej kooperácie.

Momentálne ponúkame takmer 3000 produktov balónov a párty tovaru ako aj gastro či párty stroje.

Náš prvý eshop sa volal www.eshopkovacservis.sk. V roku 2016 sa nám podaril eshop vynoviť a dať mu novodobý štýl a jednoduché ovládanie pre našich zákazníkov v ktorom ponúkame veľkoobchod a maloobchod.

Takto sa zrodil www.vsetkonaparty.sk

Dnes stojí pred Vami KOVÁČ SERVIS, ktorý sa stal postupom času neoddeliteľnou súčasťou množstva eventov, promo akcií, family days, detských party, svadieb, firemných, rodinných či obecných akcií. Svojou stále rozširujúcou sa ponukou atrakcií a služieb, dokážeme kompletne zastrešiť aj eventy pre najnáročnejších klientov. Výnimkou nie sú ani eventy pre veľké obchodné spoločnosti, obchodné reťazce, mobilných operátorov či politické strany.

Aby sme boli bližšie k Vám, máme 2 kamenné predajne. V Bratislave na Tomášikovej 50/B a v obci Močenok, okr. Šaľa.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Team KOVAČ SERVIS