Polícia samopal s efektmi 35 cmSamopal s odznakom pre malých policajtov. Stlačením spúšte sa aktivujú svetelné a zvukové efekty streľby a vibrácie. Veľkosť: 35 cmBatérie: 3xAAA ( batérie súčasťou )Vhodné pre deti od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské zbrane a vojaci |
|---|---|
| EAN: | 8590331931408 |
| Dĺžka: | 4,5 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Hmotnosť: | 0,400 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
