Androni Loďky do vane 4 ksŠtyri plastové lodičky pre správneho kapitána do vane alebo bazéna. Rôzne druhy v sáčku. Vyrobené z kvalitného plastu v Taliansku.Veľosť loďky: 15 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky do vane |
|---|---|
| EAN: | 8000796040251 |
| Dĺžka: | 26 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Vek: | 1+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
