Antistresové naťahovacie červy s hmyzom 6x8,5cm/4farby - ružová
Antistresové naťahovacie červy 4farbyZábavné červíky potešia deti aj dospelých ako originálna drobná hračka do ruky. Sú príjemné na dotyk a bezpečné pre detské ruky. Súčasťou balenia´je aj drobný hmyz. Ideálna zábavná hračka. Rozmery: 6 x 8,5 cmMateriál: pena, plast4 varianty: zelená, modrá, ružová, žltá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331048595 |
| Dĺžka: | 6 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 8,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,08 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
