Auto domiešavač s efektmi 15cm 1:24Stavebné autíčko domiešavač s dĺžkou 15 cm poteší každého malého vodiča. Svetelné a zvukové efekty sa aktivujú tlačidlom na streche. Auto jazdí na voľný pohon. Súčasťou balenia sú 3× batérie AG13, takže sa dá hrať hneď po vybalení. Ideálna veľkosť 15 cm sadne do detskej ruky aj na cesty. Veľkosť: 15 x 6 x 8 cmZvukové a svetelné efektyNapájanie: na batérie 3x AG13
Dodatočné parametre
| Kategória: | nákladné, stavebné, pracovné |
|---|---|
| EAN: | 8590331047772 |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hmotnosť: | 0,180 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
