Auto policajné s efektmi 16cmSvetelné a zvukové efekty sa aktivujú tlačidlom na streche. Auto jazdí na voľný pohon. Veľkosť auta: 16 x 8 x 6,5 cmZvukové a svetelné efektyNapájanie: na batérie 3x AG133xAG13 batérie súčasťou
Dodatočné parametre
| Kategória: | nákladné, stavebné, pracovné |
|---|---|
| EAN: | 8590331047307 |
| Dĺžka: | 18 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Výška: | 12,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
