Auto pretekárske kovové 10cmKovové autíčko na spätné natiahnutie. Veľkosť auta: 10 x 3 x 4 cmVhodné od 3+Uvedená cena je za 1ksPosielame náhodne, podľa skladovej dostupnosti
Dodatočné parametre
| Kategória: | osobné, terénne |
|---|---|
| EAN: | 8590331048502 |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Hmotnosť: | 0,04 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
