Auto stavebné 17,5 cm Stavebné auto v 4 prevedeniach. Voľné kolesá. Rozmery auta: 17,5 x 4 x 5,5 cmMateriál: kov/plastVarianta: autožeriav, nakladač, odťahovka, nákladné auto s ramenomUvedená cena za 1 ks. Ak si želáte konkrétny model, napíšte do poznámky.V prípade celého balenia 8 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | nákladné, stavebné, pracovné |
|---|---|
| EAN: | 8590331048540 |
| Dĺžka: | 17,5 cm |
| Šírka: | 4 cm |
| Výška: | 5,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,100 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 8 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
