Auto stavebné 8,5 cm mix druhovMalé stavebné kovové autíčko, rôzné druhy. Veľkosť auta: 8,5 x 3,5 x 4 cmDruhy: bager, odťahovka, nakladač, sklápač, žeriav, buldozér (ak si želáte konkrétny druh, napíšte do poznámky)Uvedená cena je za 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | nákladné, stavebné, pracovné |
|---|---|
| EAN: | 8590331048489 |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hmotnosť: | 0,060 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
