Bábika s vodným maľovaním 30cmVodné maľovanie na sukni. Priložený štetec namočte do čistej vody a maľujte na sukni-farby po zaschnutí zmiznú a je možné maľovať znova. Balenie obsahuje: bábiku, štetec, kabelku, topánkyVeľkosť 30 cm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bábiky a kočíky |
|---|---|
| EAN: | 8590331047024 |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0,26 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
