Box na zošity A4 MačkaObľúbený box na zošity vo formáte A4. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu. Zatváranie na gumičkuŠírka chrbta 4,5 cmRozmery: 32 x 24,5 x 4,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky na zošity, obaly, zložky |
|---|---|
| EAN: | 8596424206101 |
| Dĺžka: | 24,5 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0,33 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
