Box na zošity A5 PlayworldObľúbený box na zošity vo formáte A5. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov, papierov a ďalších školských pomôcok. Odolný materiál - lamino, chráni proti poškodeniu. Zatváranie na gumičkuŠírka chrbta 4 cmRozmery: 16,5 x 3,5 x 22,5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky na zošity, obaly, zložky |
|---|---|
| EAN: | 8596424206309 |
| Dĺžka: | 16,5 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Výška: | 22,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,19 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
