Čarodejka IllaPríbeh o odvahe a vnútornej sile.Vydajte sa s nami do rozprávkového sveta plného zázračných bytostí a zoznámte sa s Čarodejkou Illou, ktorá jediná dokáže splniť tie najväčšie sny!Len tí najodvážnejší dokážu zvládnuť cestu k magickej čarodejke. Bude Katka patriť k tým, ktorým sa čarodejka zjaví? Dokáže zdolať vodného šarkana, zlobra či zlomyseľného škriatka, ktorý jej v tom budú chcieť zabrániť? Preukáže dostatok odvahy, sily i vôle, aby prekonala prekážky, ktoré ju čakajú?Nechajte sa prekvapiť, či Katka objaví v sebe obrovskú vnútornú silu a či čarodejka splní jej prianie, ktoré môže byť nakoniec niečím úplne iným!Prečítajte si príbeh plný nástrah a nečakaných dobrodružstiev, postavte sa zoči-voči nebezpečným tvorom, vydajte sa do magických svetov, odolajte vábeniu čarovných záhrad a dostaňte sa s nami až na Oranžovú horu, ktorej vládne mocná čarodejka...Duchovná rozprávka nielen pre deti je popretkávaná múdrosťou prameniacou z vnútra. Prevedie Vás rôznymi svetmi a naučí Vás, že ak chceme niečo dosiahnuť, musíme pre to aj niečo urobiť. Jazyk: slovenskýPočet strán: 153Väzba: brožovaná kniha
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižky, omaľovánky a leporelá |
|---|---|
| EAN: | 9788097439248 |
| Dĺžka: | 14,8 cm |
| Šírka: | 1,5 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hmotnosť: | 0,212 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
