Darčeková taška na fľašu 13x36x9cmDarčeková taška vyrobená z kvalitného tvrdého papiera s rôznymi motívmi, vhodná na jednoduché balenie suvenírov a darčekov. Rozmery : 13 x 36 x 9 cm* Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant / farbu napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali žiaden variant / farbu, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti. Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás informovať.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Darčekové tašky |
|---|---|
| EAN: | 8590331925445 |
| Dĺžka: | 13 cm |
| Šírka: | 9 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hmotnosť: | 0,03 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
