Detský záhradný domček 120 cmDohány detský záhradný domček je prevedený v neobyčajne krásnom farebnom prevedení, ktoré si získa priazeň každého dieťaťa na prvý pohľad. Kombinácia peknej zelenej a žltej farby s kontrastne červenou strechou pôsobí veselo. Farebnosť u detí prebúdza kreativitu a predstavivosť. Domček pre deti Dohány s motívom včielky s veselými obrázkami je dokonalým doplnkom na dvor či záhradu pre vaše deti. Rozmery: 113 x 111 x 120 cm3 farby : modrá, ružová, zelená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 5997404502788 |
| Dĺžka: | 111 cm |
| Šírka: | 113 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
