Farebná krhlička plastováK dispozícii v rôznych farbách: červená, žltá, modrá. Ideálny darček pre malých záhradníkov. Záhrada je už vysadená, ale ešte nemáte nič, čím by ste mohli polievať záhradu a kvety? V tom prípade je táto 1,3-litrová krhlička presne pre vás. Po polievaní kvetov môžete tento nástroj skvele využiť aj v pieskovisku. Objem 1,3 LVyrobená z plastu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 5998588110844 |
| Dĺžka: | 30 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hmotnosť: | 0,15 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
