Foni book knižka je čas na hranie s melódiamiFarebná knižka plná rozprávok s gitarou Príloha: gitaraMnožstvo melódiiVäzba: leporeloJazyk: slovenskýPočet strán 10
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižky, omaľovánky a leporelá |
|---|---|
| EAN: | 9788084442343 |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Šírka: | 2,5 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
