Futbalová lopta Soccer Club modráLopta je určená všetkým, ktorí radi aktívne trávia čas vonku. Hra s loptou prospieva deťom, napomáha rozvíjať koordináciu pohybov a zároveň nabáda k tráveniu voľného času na čerstvom vzduchu. Futbalová lopta je vyrobená z kvalitného PVCVeľkosť 5Materiálové zloženie: vzduchová komora zo syntetického kaučuku, butylový ventilVeľkosť 23 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lopty a loptové hry |
|---|---|
| EAN: | 5202522008631 |
| Dĺžka: | 23 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 0,30 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
