Guľôčková hra 22 x 17 x 4 cmZábavná guľôčková hra pre deti aj dospelých ponúka jednoduchú ale veselú zábavu. Úlohou je dostať guľôčku do cieľa cez bludisko. Guličky sa posúvajú pomocou tlačítka.Súčasťou balenia sú 3 guľôčky. Táto klasická guľôčková hra precvičuje jemnú motoriku, koordináciu oko–ruka a trpezlivosť. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálna aj na cesty. Veľkosť: 22 x 17 x 4 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spoločenské hry |
|---|---|
| EAN: | 8590331047192 |
| Dĺžka: | 23 cm |
| Šírka: | 4 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hmotnosť: | 0,200 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
