Hádzacia hra s terčom Táto hra je jednoduchá aktivita určená pre deti od 3 rokov. Je ideálna na rozvoj koordinácie ruka-oko a dá sa hrať vonku aj vnútri. Cieľom hry je získať čo najviac bodov hádzaním malých lietajúcich diskov do otvorov na terči. Hráči sa postavia do vopred dohodnutej vzdialenosti (napr. 2 až 4 metre v závislosti od veku). Každý hráč má k dispozícii určitý počet diskov. Hráči sa striedajú v hádzaní. Každý otvor má priradenú hodnotu bodov, víťazom sa stáva hráč, ktorý po odohraní všetkých diskov dosiahne najvyšší súčet bodov. Materiál: plast, syntetická textíliaRozmery postavenej hry: 91 x 49 x 45 cmObsah balenia: konštrukcia s terčom, diskyVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky na záhradu |
|---|---|
| EAN: | 8590331047925 |
| Dĺžka: | 41 cm |
| Šírka: | 6,5 cm |
| Výška: | 25,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,570 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
