Harmonika ťahacia akordeónHarmonika so zvukovými efektami na batérie. Zvukové efekty sa aktivujú stlačením klávesov. 40 rôzných skladieb. Akordeón je hračka a nie hudobný nástroj. Napájanie: 2x AA batérie (nie sú súčasťou)Veľkosť harmoniky: 23 x 14 x 6,5 cm Materiál: plastVhodné od 3+
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hudobné nástroje |
|---|---|
| EAN: | 8590331989058 |
| Dĺžka: | 8 cm |
| Šírka: | 26 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hmotnosť: | 0,350 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
