Hmyz s očami stláčací 8cm/4farbyAntistresový hmyz, ktorý po stlačení vyvalí oči. Veľkosť: 8 cmUvedená cena je za 1 ks4 farby: červená, zelená, fialová, žltáV prípade záujmu o celé balenie obsah 12 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Modelovacie hmoty |
|---|---|
| EAN: | 8590331047710 |
| Dĺžka: | 6,5 cm |
| Šírka: | 6,5 cm |
| Výška: | 10,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,06 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| V prípade celého balenia (samopredavač): | 12 |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
