Hojdačka plastová červenáHojdačku môžete zavesiť na strom alebo ich umiestniť do bytu. Vzhľadom na svoju konštrukciu a bezpečnostnú poistku je určená pre veľmi malé deti, ale maximálne do 3 rokov veku. Rozmery: 36cm x 34cm x 32cm Váha: 0,97 kgZavesenie: 180 cmNosnosť: do 20 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hojdačky a šmýkľavky |
|---|---|
| EAN: | 8590331928019 |
| Dĺžka: | 36 cm |
| Šírka: | 34 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| Vek: | 1+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
