Hra vtáčia vežaHra vtáčia veža.Cieľom je postaviť vežu z figúrok vtáčikov. Jednotlivé zadanie nájdete na obrázkoch na zadnej strane obalu, prípadne si môžete vymyslieť svoju vežu. Rozmery vtáčika 4,2x2,2x3,8 cmLen modrá farba vtáčikovCena za 1ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kreatívne hračky |
|---|---|
| EAN: | 8590331046416 |
| Vek: | 3+ |
| Dĺžka: | 9 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
