Hviezdička SmejkaPríbeh o priateľstve a životnej ceste.Hviezdička Smejka rozdáva okolo seba radosť a úsmev. Avšak v jej srdci sa odohráva niečo iné. Túži spoznať pravú kamarátku, s ktorou bude zdieľať svoje najhlbšie pocity. A tak opustí Hviezdoslavko a vydá sa na púť dobrodružstiev za splnením svojho cieľa. Putuje nebom, zoznámi sa s obláčikom Rojkom a múdrou planétkou. Ako cestuje, objavuje hviezdička pravé, dosiaľ nepoznané šťastie, ktoré napĺňa jej srdce a celú ju rozžaruje. Svieti tak ako žiadna iná hviezda z jej galaxie. Podarí sa jej však nájsť svoju životnú kamarátku? Jazyk: slovenskýPočet strán: 58Väzba: brožovaná
Dodatočné parametre
| Kategória: | Knižky, omaľovánky a leporelá |
|---|---|
| EAN: | 9788097439200 |
| Dĺžka: | 21 cm |
| Šírka: | 0,5 cm |
| Výška: | 29,7 cm |
| Hmotnosť: | 0,260 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | na voľno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
