Intex 44672 Figúrka boxovacia nafukovacia 91x72cm/2druhy - červená
Intex 44672 Figúrka boxovacia nafukovacia 91x72cm/2druhy Nafukovacia boxovacia figúrka určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Boxovací panák udrží svoju stabilitu vďaka vodnej záťaži umiestnenej v spodnej časti tejto hračky a dá sa s ním tak donekonečna prať. Figúrka je dostupná v dvoch prevedeniach a je vyrobená z kvalitného pevného vinylu (0,20mm).Výrobok nie je primárne určený do vody, ale je vhodný pre širokú škálu vonkajších aktivít.Zaujímavá hračka pre vaše deti.Rozmery 91 x 51 cm (boxer), 91 x 72 cm (wrestler).Rozmery balenia 13 x 19 x 5 cm.DFarby: červená, žltáVhodné pre deti od 3 rokov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057402697 |
| Dĺžka: | 12,5 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
