Ponorné krúžky do vodyUžite si ešte viac zábavu vo vode s ponornými krúžkami. Rybičky sa ponoria, stoja na dne bazéna a čakajú na šikovných potápačov. 4 rybky v rôznych farbách. Krúžky s priemerom 14 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hračky do vody |
|---|---|
| EAN: | 6941057408323 |
| Dĺžka: | 19 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hmotnosť: | 0,223 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
