Intex 55508 Torpéda na potápanie 4ksIdeálne pre spoločnú zábavu s kamarátmi. Vyrobené z mäkkého materiálu. Stabilný úchyt pre lepšiu kontrolu pri výstrele. Pod vodou hladko dokĺzne do vzdialenosti až 6 metrov. Rozmery: 3 × 3 × 12 cmVhodné pre deti od 6 rokov.Balenie obsahuje 4 kusy rôznych farieb.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057430706 |
| Dĺžka: | 16,5 cm |
| Šírka: | 3,5 cm |
| Výška: | 24,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
