Potápačský set Surf Rider KidsPotápačský set Surf, ktorý obsahuje okuliare a šnorchel. Maska je vyrobená s kvalitnými bezpečnými polykarbonátovými sklami a rámik z mäkkej gumy, čo zaisťuje pohodlné a presné sadnutie na tvári. Šnorchel má sponu pre pripnutie k okuliarom a klapku zabraňujúci vniknutiu vody. Šnorchel má komfortné stredne veľký náustok. Užite si leto s potápačskym setom! vyrobené z hypoalrgeního materiálu vhodné pre deti od 8 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plavecké a potápačské potreby |
|---|---|
| EAN: | 6941057403434 |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnosť: | 0,33 kg |
| Vek: | 8+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
