Intex 55962 Potápačský set Silicone Aqua ProIntex potápačská súprava Silicone Aqua Pro 55962, výrobca Intex. Športové potápačské termoplastické okuliare s trubicou. profesionálny set (séria Pro) hypoalergénne okuliare z termoplastického materiálupolykarbonátové sklotrubica s ochranou proti našpliechaniu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plavecké a potápačské potreby |
|---|---|
| EAN: | 6941057403496 |
| Dĺžka: | 25 cm |
| Šírka: | 7 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Hmotnosť: | 0,511 kg |
| Vek: | 10+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
