Intex 55985 Plavecké/potápačské okuliare 3-8rokov - zelená
Intex 55985 Plavecké/potápačské okuliare 3-8rokovPotápačské okuliare Kids pre deti od 3 do 8 rokov. Obvod je možné upraviť pomocou nastaviteľného silikónového remienka. Šošovky sú ošetrené špeciálnou vrstvou proti zahmlievaniu a obsahujú pokročilú UV ochranu, ktorá znižuje škodlivé UVA a UVB žiarenie. vhodné pre deti od 3 do 8 rokovmateriál: termoplastická guma + plastpriezor z polykarbonátového skla výrobok neosahuje ftalátynastaviteľný remienokRozmery: 16 x 6 x 7 cm2 farby : fialovo-modrá, zelená
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plavecké a potápačské potreby |
|---|---|
| EAN: | 6941057430812 |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Šírka: | 5,5 cm |
| Výška: | 13 cm |
| Hmotnosť: | 0,110 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
