Intex 56825 Nafukovací kruh so sieťkou a držadlami 135cm
Intex 56825 Nafukovací kruh so sieťkou a držadlami 135cmNafukovací kruh Aqua River Run 1 je vybavený opierkou na chrbát pre pohodlné sedenie, sieťovaným dnom, ktoré zaisťuje príjemné osvieženie, a dvoma pevnými držadlami. Nápoje je možné umiestniť do dvoch držiakov po stranách. Po obvode je pripevnené lano na uchytenie a tiež konektory na prepojenie s ďalšími produktmi Intex. Nosnosť: 100 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057407432 |
| Dĺžka: | 36 cm |
| Šírka: | 10,5 cm |
| Výška: | 30,5 cm |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
