Intex 57520 nafukovací vodný skúter 117 x 77 cmDetský nafukovací skúter s držadlami na tie pravé vodné radovánky. Nafukovačka, ktorá spestri v lete pobyt vo vode. Nafukovacie hračky a potreby Intex spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály. Výrobca Intex Rozmery detského vozítka: 117 × 77 cm Maximálna nosnosť: 40 kg Materiál: Vinyl (0,25 mm) Pevné držadlo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057457543 |
| Dĺžka: | 26,67 cm |
| Šírka: | 8,9 cm |
| Výška: | 24,13 cm |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
