Intex 57555 Plavidlo Korytnačka morská 191x170cmNafukovacia korytnačka do vody s dvoma pevnými držadlami na držanie pre lepšiu stabilitu. Pre deti od 3 rokov. Nosnosť max.: 80 kgPočet miest na sedenie : 2Korytnačka má dve nafukovacie komory.Približná veľkosť je 191×170 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057402994 |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 10,5 cm |
| Výška: | 24,5 cm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
