Intex 57584 Plavidlo Brontosaurus 178x94cmNafukovacie vozidlo do vody v tvare brontosaura s skutočne realistickým dizajnom. Vo vode je vysoko stabilný. Približná veľkosť je 178 × 94 cm.Nosnosť 40kgVhodné pre deti od 3 rokov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057428659 |
| Dĺžka: | 24,5 cm |
| Šírka: | 8 cm |
| Výška: | 21,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
