Intex 57803 Nafukovacie lehátko Tropical Oasis 2,06x1,22m - ružová
Intex 57803 Nafukovacie lehátko Tropical Oasis 2,06x1,22mNafukovacie lehátko Tropical Oasis so zvýšeným okrajom a vankúšikom pre pohodlnú relaxáciu na vode.Lehátko disponuje držiakom na pitie a lanom po obvode pre lepšie uchopenie. Maximálna nosnosť 100 kg.2 farby : zelená, ružováRozmery: 2,06 x 1,22 m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057430515 |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Šírka: | 11,5 cm |
| Výška: | 30,5 cm |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
