Intex 58172 Nafukovacia doska s držadlamiNafukovacie ležadlo s madlami Surf's Up Rider disponuje dvomi pevnými madlami pre lepšiu stabilitu a priehľadným dnom, aby deti mohli pohodlne pozorovať svet pod sebou. Pre deti od 6 rokov. Rozmery: 79 x 13 x 58 cmNosnosť: 40 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057430539 |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
