Intex 58523 Plavidlo Kosatka 163x76cmLetné radovánky bez tých správnych hračiek by asi nebolo to pravé! Ešte nemáte žiadne poriadne plavidlo? Vyskúšajte našu super kosatku. Nafukovacia kosatka s držiakmi po stranách.Rozmery: 163 x 76 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057455235 |
| Dĺžka: | 23 cm |
| Šírka: | 9,5 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 0,97 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
