Intex 58738 Nafukovacie lehátko v tvare bubble 185x107cm tea Boba Buddy
Intex 58738 Nafukovacie lehátko v tvare bubble tea Boba BuddyNafukovacie lehátko v tvare bubble tea vo farebnom transparentnom prevedení. Maximálna nosnosť 100 kgRozmery : 1,85 x 1,07 mLehátko avokádo sa dá kúpiť pod kódom 158739 !!!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057430560 |
| Dĺžka: | 24,5 cm |
| Šírka: | 9,5 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
