Intex 58739 Lehátko avokádo 1,8x1,24mNafukovacie lehátko v tvare avokáda Avocado Buddy s priehľadným telom na pozorovanie sveta pod hladinou. Maximálna nosnosť 100 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057430577 |
| Dĺžka: | 26,5 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Výška: | 24,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
