Intex 58821 Nafukovací chladiaci box Mega Chill 2Praktická "chladnička" pre uchovanie chladných nápojov a ľadu. Šesť držiakov na pitie a štyri rukoväte po obvode. Obsahuje: odnímateľný ľadový box, 3 vzduchové komory. 6 vstavaných držiakov na poháre, 4 odolné rukoväte a opravná záplata.Ľahko použiteľné konektory na pripevnenie k plavákom River Run™ od IntexPojme až 72 plechoviek sódy plus ľadRozmery: 114 x 42 x 86 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057458212 |
| Dĺžka: | 35,5 cm |
| Šírka: | 17,5 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
