Intex 58836 Nafukovacie ležadlo so sieťkou 178x94cm - zelená
Nafukovacie ležadlo so sieťkouTáto sieťkovaná podložka do bazéna poskytuje ideálne miesto na odpočinok.Nafukovacie ležadlo s pásom látky na okrajoch je navrhnuté tak, aby bolo trvácne, pohodlné a zároveň vás udržalo na hladine. Má 2 vzduchové komory a zabudovaný vankúš. Keď budete oddychovať na vode, bude vás jeho sieťkovaná spodná časť príjemne chladiť. Rozmery: 178 x 94 cm (D x Š)Sieťkovaná spodná časťNafukovacie ležadlo s pásom látky na okrajochIntegrovaný vankúš2 vzduchové komoryV balení sa nachádza len jedna podložka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057402369 |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 6 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Hmotnosť: | 1,15 kg |
| Vek: | 6+ |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
