Intex 59065 Nafukovacia plážová lopta 107cmNafukovacia plážová lopta Intex s farebnou potlačou s priemerom 107 cm. Je skvelou hračkou k vode alebo bazéna na záhrade. Vaše deti si s ním užijú veľa zábavy a zábavy. Materiál PVC bez ftalátov. Priemer: 107 cmMateriál: PVCBez ftalátov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057402147 |
| Dĺžka: | 24,5 cm |
| Šírka: | 3 cm |
| Výška: | 24,5 cm |
| Hmotnosť: | 0,1 kg |
| Vek: | 3+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
