Intex 59271NP Nafukovacie koleso 91cmNafukovací kruh s priemerom 91 cm pre deti od 9 rokov. Nosnosť 60kg.Farba: modrá, ružová, zelenáPožadovaný variant uveďte do poznámky.Uvedená cena je za 1ks.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057430584 |
| Dĺžka: | 18,5 cm |
| Šírka: | 2 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| Vek: | 10+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v obale |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
