Intex 64101 Nafukovacia posteľ Twin Deluxe Single-High 191x99x25cm
Intex 64101 Nafukovacia posteľ Twin Deluxe Single-HighSpať ako kráľ. To Vám umožní nafukovaciu posteľ Twin Deluxe Single-High s rozmermi 191 × 99 × 25 cm.Nafukovací matrac Single-High je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa potrebujú plne uvoľniť a užiť si pokojný spánok. Vhodné na použitie vonku aj v interiéri. S ventilom 2 v 1, ktorý je vhodný pre elektrické aj ručné pumpy, je nafukovanie a vyfukovanie ľahké a rýchle. Všetko pohodlie, potrebné pre dobrý spánok, máte vždy na dosah. povločkovaná vrchná strana s overením kvality a hrúbkou 0,53 mmvinylová spodná strana s hrúbkou 0,38 mmtechnológia Fiber-Tech výška matraca cca 25cm pre extra komfortna uloženie a cestovanie jednoducho zložítemaximálna nosnosť 136 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057408354 |
| Dĺžka: | 31 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Výška: | 27,5 cm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
