Intex 64102 Nafukovacia posteľ Full Single-High 137x191x25cm
Intex 64102 Nafukovacia posteľ Full Single-High 137 x 191 x 25 cmNafukovací matrac Single-High je pre vás ideálnou voľbou, ak sa potrebujete kdekoľvek naplno uvoľniť a užiť si pokojný spánok. Vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Ľahko sa nafukuje a vyfukuje vďaka pohodlnému ventilu 2 v 1, vhodnému pre elektrické alebo ručné pumpy. Všetko pohodlie, ktoré potrebujete pre dobrý spánok, máte vždy na dosah! povločkovaná vrchná strana s overením kvality a hrúbkou 0,53 mmvinylová spodná strana s hrúbkou 0,38 mmtechnológia Fiber-Tech výška matraca 25cm pre extra komfortna uloženie a cestovanie jednoducho zložítemaximálna nosnosť 272 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057408361 |
| Dĺžka: | 36 cm |
| Šírka: | 11 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 3,3 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
