Intex 64757 Nafukovacia posteľ Twin Classic DownyNech ste kdekoľvek, budete sa cítiť ako doma s posteľou Classic Downy Airbed od firmy Intex. Matrac je ľahký a univerzálny, môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek: nafúknete za pár minút a môžete odpočívať. S ventilom 2 v 1, ktorý je vhodný pre elektrické aj ručné pumpy, je nafukovanie a vyfukovanie jednoduché a rýchle. Farba: modráNosnosť: 136 kgRozmery: 99 x 25 x 191cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057412443 |
| Dĺžka: | 32 cm |
| Šírka: | 9 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
