Intex 64759 Nafukovacia posteľ Queen Classic Downy 152x203x25cm
Intex 64759 Nafukovacia posteľ Queen Classic Downy 152x203x25cmNech ste kdekoľvek, budete sa cítiť ako doma s posteľou Classic Downy Airbed od firmy Intex. Matrac je ľahký a univerzálny, môžete si ho vziať so sebou kamkoľvek: nafúknete za pár minút a môžete odpočívať. S ventilom 2 v 1, ktorý je vhodný pre elektrické aj ručné pumpy, je nafukovanie a vyfukovanie jednoduché a rýchle. Patentovaná konštrukcia „Wave Beam“ INTEX zaručuje vysokú stabilitu matraca a príjemný komfort pri spánku.Vďaka integrovanému ventilu 2 v 1 a mimoriadne širokému otvoru je matrac veľmi rýchlo nafúknutý, ale aj v prípade potreby sfúknutý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šport |
|---|---|
| EAN: | 6941057412467 |
| Dĺžka: | 37 cm |
| Šírka: | 11,5 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
