Intex 64778 Nafukovacia posteľ Full Prestige Downy s pumpou na baterky
Intex 64778 Nafukovacia posteľ Full Prestige Downy s pumpou na baterkyNerobte kompromisy pri svojich dobrodružstvách! Spite pohodlne doma alebo pri kempovaní s nafukovacou posteľou Prestige Downy od firmy Intex. Ľahká a univerzálna, môžete si ju vziať so sebou a v prípade potreby ju v priebehu niekoľkých minút nafúknuť. S ventilom 2 v 1, ktorý je vhodný pre elektrické aj ručné pumpy, je nafukovanie a vyfukovanie jednoduché a rýchle. Batériová pumpa je súčasťou balenia. Farba: tnavozelenáRozmery: 137 x 25 x 191 cmNosnosť max.: 272 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nafukovačky a hračky do bazéna |
|---|---|
| EAN: | 6941057418421 |
| Dĺžka: | 37 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Výška: | 30,5 cm |
| Hmotnosť: | 3,8 kg |
| Vek: | 6+ |
| Určený pre: | pre dievčatá aj chlapcov |
| Balené: | v krabičke (krabici) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
